full
color
http://oponygtradial.pl/wp-content/themes/anya-installable/
http://oponygtradial.pl/
#d63b33
style1

Na świecie

Z oponami GT Radial przez świat

Z oponami GT Radial przez świat
Nieważne, czy jesteś mamą prowadzącą SUV’a w Warszawie, kierowcą ciężarówki w Hamburgu lub fanem samochodów sportowych w Singapurze. Jest wielce prawdopodobne, że znajdziesz sprzedawcę opon GT Radial w swojej okolicy .

Opony GT Radial są produkowane i dystrybuowane przez Giti Tire poprzez rozbudowaną sieć sprzedaży i marketingu w ponad 100 krajach. Siedziba firmy znajduje się w Singapurze a Giti Tire jest jednym z największych światowych producentów opon.

Zróżnicowany i utalentowany zespół
Giti Tire zatrudnia ponad 23 000 osób na całym świecie z różnym doświadczeniem i wiedzą. Wszyscy – od międzynarodowo uznanych chemików, poprzez zawodowych kierowców testowych, do wysoko wykwalifikowanych inspektorów produkcji oraz mnóstwa innych wymaganych ról sprawiają, że droga opon GT Radial od pierwszej ideei do gotowego produktu czekającego na kierowcę w serwisie samochodowym, jest możliwa.

Kultura, która przekracza granice
W związku z kulturą ciągłego doskonalenia, Giti Tire zachęca członków swojego zespołu na całym świecie, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem w środowisku, które buduje zaufanie i wspólną komunikację. To wszystko składa się na to, że opony GT Radial – do samochodów osobowych, terenowych, dostawczych i ciężarowych są tymi na których możesz polegać.

dropdown
Ładowanie strony...
link_magnifier
#878787
on
fadeInDown
loading
#878787
off