full
color
http://oponygtradial.pl/wp-content/themes/anya-installable/
http://oponygtradial.pl/
#d63b33
style1

Marka

Jakość, na której możesz polegać

Marka GT Radial obecnie znajduje się w pierwszej 10tce największych światowych producentów opon pod względem wielkości i wartości sprzedaży. Oferuje pełny wachlarz produktów. Eksportuje opony do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów do ponad 100 krajów na całym świecie. Mając u podstaw potencjał wynikający z badań oraz działań prorozwojowych, oferujemy produkty z najwyższej półki, a także konkurencyjną bazę produkcyjną. GT Radial koncentruje się na budowaniu zrównoważonej relacji z partnerami detalicznymi, aby dostarczać użytkownikowi finalnemu produkty i usługi najwyższej jakości.

Kontrola

Kupując opony GT Radial do swojego samochodu, możesz mieć pewność, że opony zostały sprawdzone przez jeden z najbardziej rygorystycznych i kompleksowych systemów kontroli jakości w przemyśle.

Giti Tire, globalny producent opon GT Radial, kontroluje jakość na każdym etapie procesu produkcji. Zatrudnia zarówno wysoko wykwalifikowanych inspektorów, jak również używa zautomatyzowanych urządzeń kontroli wizualnej celem wykrycia najmniejszej wady przed opuszczeniem opon z fabryki.

Inspekcja opon nie skupia się tylko na wadach powierzchniowych. Opony są pobierane z linii produkcyjnej i prześwietlenie w celu wykrycia ukrytych wad wewnętrznych. Dodatkowo inżynierowie kontroli jakości regularnie dokonują inspekcji na poszczególnych etapach sprawdzając szczegóły konstrukcji opony, które wpływają na wydajność, jazdę i bezpieczeństwo.

Wszystkie wyprodukowane opony oznaczone są unikalnym kodem kreskowym, który pozwala na śledzenie każdego z etapów procesu produkcyjnego oraz na szybką reakcję, jeżeli wykrywane są jakiekolwiek problemy jakościowe.

Certyfikaty

Każde z siedmiu źródeł produkcji jakie posiada Giti uzyskało akredytację ISO/TS16949:2002 międzynarodowego standardu jakości produkcji. Ponadto, wszystkie fabryki uzyskały, lub są w trakcie uzyskiwania akredytacji ISO 14001 Środowiskowego Systemu Zarządzania.

Miliony zadowolonych klientów

To zobowiązanie do zapewnienia jakości doprowadziło, że Giti Tire otrzymało wiele nagród jako dostawca wysokiej jakości opon od takich firm jak General Motors. Jest to jeden z głównych powodów, dla którego mamy miliony zadowolonych klientów na całym świecie.

dropdown
Ładowanie strony...
link_magnifier
#878787
on
fadeInDown
loading
#878787
off